УКР
Наші контурні Нравки-розмальовки можна розфарбовувати олівцями, фломастерами, фарбами. Хто чим любить малювати, може у своє задоволення перетворити їх на кольорові малюнки.
А з доданням щіпки фантазії та батьківської уваги малюки можуть запам’ятати це розмальовування як створення власної картини, історії, пригоди, казки. Тільки батьки знають, що найбільше люблять діти й це варто розвивати. Якщо ми даємо можливість дітям досліджувати те, що їм подобається, це розкриває їх можливості, яких навіть маленькі власники не знають повністю.
Отож малюнки можна поскладати у такому порядку, в якому їх хочеться замальовувати. Далі можна придумувати історію про героїв на картинках. Власну казку чи історію, яку “видає” малюк, варто записати на диктофон і зберегти. Через десяток років це буде приємно прослухати разом із ним, а через кілька десятків — ще й разом із його дітьми.
Давайте волю дитині у виборі кольорів. Якщо їй хочеться намалювати жовту траву і зелене сонце, це цілком нормально з погляду уяви та польоту фантазії. Але надзвичайно цікаво обговорити: чому саме так?Спілкування під час спільного заняття виходить більш налагодженим і проходить легко, дозволяє обом співрозмовникам більше дізнатися один про одного. Як для діток, так і для батьків дуже добре знаходити спільну мову і проводити час разом. Якщо зловили цей контакт у дитинстві, це допоможе краще розуміти свою дитину, а іншій стороні — своїх батьків надалі.Але ми тут про Нравки на вихідні збиралися розповісти, а не на усе життя відразу)Отож, казку-розповідь можна складати з уже розмальованих картинок або поступово складати історію і підбирати окремо кожну наступну карточку.