Вгадай музичний інструмент!

Починаємо потрошки викладати наші музичні Нравки, які “йдуть в комплекті” з грою “Всяка Музяка“. Сьогодні тримайте гру на вгадування музичних інструментів, що стала безперечним хітом недавнього Львівського мамазльоту. Задоволення отримали й дітки, і їхні батьки, причому були “клієнти”, які так входили в азарт, що не відходили від столика Nravo Kids поки не вгадали на слух усі 12 інструментів! :)Ось все, що треба, щоб відтворити цю навчальну гру вдома! :)Видрукуйте картки з інструментами, розкладіть на столі та розкажіть дитині, як називається кожен з них. Поясніть, яким чином видобувається звук з різних інструментів: куди треба дути, де натискати на клавіші, як грати на струнах.

Illustration
Illustration

Завантажте записи різних інструментів, разом прослухайте їх. Паралельно показуйте зображення, разом «імітуйте» гру на невидимій сопілці, фортепіано чи арфі.Після кількох прослуховувань спробуйте пограти в гру на відгадування – який інструмент звучить у записі? Згодом, коли дитина навчиться відгадувати соло-мелодії, можна слухати не навчальні, а повноцінні мелодії за участі різних інструментів і разом намагатися їх розрізнити.

Illustration

Продовжуйте знайомство з інструментами переглядом відеозаписів гри на них, або ще краще, разом сходіть на справжній концерт (до речі, наші давні друзі з M-dates регулярно влаштовують музичні свята для наймолодших)! Влаштовуйте концерти вдома, використовуючи «дитячі версії» інструментів, що продаються у магазинах іграшок.Цікавих музичних пригод вам та вашим дітлахам!п.с. Дякуємо за допомогу в підготовці музичних треків з інструментами композитору-аранжувальнику Михайлові Олійнику!