Найновіші дитячі українські інтерактивні книги

Нова підбірка дитячих ігор та інтерактивних книг від українських розробників. Цього разу знайшлося чотири класнючих додатки для діток ще й на підході нова навчально-розважальна гра “Пантоміми” :)Інтерактивна книга Син Сонця і Варан ЧаклунУкраїнська студія Kidappers розробила такий собі мікс книжки та мініігор, де після кожної частини історії відкривається тематична гра і яскравих персонажів видно у дії.

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Це казка про те, як Сина Сонця прилетів на Землю, щоб знайти нових друзів. Але на Північному полюсі він потрапив в пастку Варана Чаклуна. Гравець зможе дізнатися, як герой врятувався сам та визволив з неволі чаклуна тварин.У додаткку є можливість вибрати мову: англійська, українська, російська або режими читання чи озвучення тексту. Гра платна. Завантажити її можна тільки на девайси з IOS. Хоча, така велика кількість персонажів та картинок якраз і потребує достатньо багато місця на екрані, щоб забавка приносила задоволення.Гра вже отримала чимало нагород та схвальних відгуків. І, в основному, виділяють закладений морально-виховний меседж: вміння пробачати сприяє збільшенню добра у світі. Саме такі слова можна прочитати на фінальному скріні цієї книги-гри.

блог Nravo Kids

Інтерактивний алфавіт Моя перша книжкаВидали цю азбуку в англійському та російському варіантах. Кожну букву представляє окрема тваринка, щоб розвивати асоціативне мислення у діток. А гравця знайомить із кожним звірятком диктор.Намалювали книгу сучасний український художник Дмитро Корнілов і студія DoWell, яка вже довгий час працює над різними додатками для iOS і Android. Результатом спільної роботи став неповторний стиль малюнка тварин, з якими цікаво вивчати алфавіт

блог Nravo Kids

Гра головоломка-страшилка ЗачарованіВід київських розробників Educational apps for kids маємо так звану гру-страшилку про зачарованих монстрів, які стають щасливими від того, що гравець розгадує головоломки. Видавці позиціонують такого роду гру як метод долати страхи та вміння зосереджуватися на конкретному завданні.

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Увесь ліс, як мовиться у казці, був занурений в темряву і туман від таємничих сил. Тому малим гравцям є над чим попрацювати :)
Гра платна та доступна на IOS-пристроях.