4-й випуск Творчих Нравок: Підказки для карток із завданнями

Ось він вже у руках своїх власників. Чи це хтось дорослий, чи ще дитина, однаково захоплений бажанням відкрити, подивитись і спробувати цю гру “Паперове містечко”. В четвертому наборі є 22 заготовки для творчості, але на відміну від інших випусків, це ще й настільна гра. Для окремих карток ми приготували підказки – pdf-файл у дописі та різні домальовки, витинанки і вирізки для створення містечка. Придбати друкований набір можна в онлайн-крамничці.Підказки до карток у вільному доступі для завантаження. Хто хоче якнайшвидше почати гру, достатньо вирізати фішки-автобуси та картки із завданнями, розкрити карту. І вперед!

Illustration

А тут можна завантажити домальовки й розмальовки автобусів: pdf.

В друкованому наборі знайдете:● карту містечка 50х70 см;● 22 заготовки будівель, дерев, персонажів та фішок-автобусів;● 36 карток із завданнями на знання правил дорожнього руху;● кубик та заготовка для корзинки на зберігання карток.
Кидаєш кубик, рухаєшся фішками-автобусами на ту кількість ходів, яка тобі випала. Якщо потрапляєш на клітинку із зірочкою, отримуєш завдання — створювати звуки чи малюнки, пояснювати правила встановлення дорожніх знаків та ситуацій на дорозі, вивчати різні знаки та придумувати історії.
Будиночки, персонажі, дерева можна вирізати, склеїти й розмістити на своїй карті. Одночасно гру можуть грати 2-4 дітей. Хто пройшов першим свій шлях від старту до зоопарку – переможець!

Дякуємо усім, що Ви з нами й даруєте дітям українські розвивайки! До зустрічі в Cпільноті Nravo Kids!

Illustration
Illustration