Блог команди Nravo Kids

4-й випуск Творчих Нравок: Підказки для карток із завданнями

19.10.2017

Ось він вже у руках своїх власників. Чи це хтось дорослий, чи ще дитина, однаково захоплений бажанням відкрити, подивитись і спробувати цю гру “Паперове містечко”. В четвертому наборі є 22 заготовки для творчості, але на відміну від інших випусків, це ще й настільна гра. Для окремих карток ми приготували підказки – pdf-файл у дописі та різні домальовки, витинанки і вирізки для створення містечка. Придбати друкований набір можна в онлайн-крамничці.

Підказки до карток у вільному доступі для завантаження. Хто хоче якнайшвидше почати гру, достатньо вирізати фішки-автобуси та картки із завданнями, розкрити карту. І вперед!

А тут можна завантажити домальовки і розмальовки автобусів: pdf.

В друкованому наборі знайдете:

  • карту містечка 50х70 см;
  • 22 заготовки будівель, дерев, персонажів та фішок-автобусів;
  • 36 карток із завданнями на знання правил дорожнього руху;
  • кубик та заготовка для корзинки на зберігання карток.

Кидаєш кубик, рухаєшся фішками-автобусами на ту кількість ходів, яка тобі випала. Якщо потрапляєш на клітинку із зірочкою, отримуєш завдання — створювати звуки чи малюнки, пояснювати правила встановлення дорожніх знаків та ситуацій на дорозі, вивчати різні знаки та придумувати історії.

Будиночки, персонажі, дерева можна вирізати, склеїти і розмістити на своїй карті. Одночасно гру можуть грати 2-4 дітей. Хто пройшов першим свій шлях від старту до зоопарку – переможець!

Дякуємо усім, що Ви з нами і даруєте дітям українські розвивайки!

До зустрічі в Cпільноті Nravo Kids!