Блог команди Nravo Kids

НРАВКИ НА ВИХІДНІ: Кольорове містечко

10.06.2016

Нещодавно на майстерках з дітками ми створювали власне паперове містечко :)  Розмальовували, вирізали і склеювали багатоповерхівки, будиночки, автобусики і дорогу. Оскільки, на майстерки до нас мають змогу приходити тільки жителі Львова, то ділимося матеріалами на блозі. Можна вільно завантажити та видрукувати заготовки будиночків з дахами та різні деревця.

Ось такі будиночки виходять у кожного, хто береться за папір, олівці та ножиці. Дуже цікаво спостерігати, коли хтось вирішує розмалювати лише вікна чи домалювати своїх персонажів, різні елементи на стінах, поєднує незвичні для реальних будівель кольори.

онлайн-гід

Якщо поглянути зблизька, то видно дитячий стиль розмалювання.

нравки_на_вихідні     нравки_на_вихідні

На одному з майстер-класів ми старанно розмалювали будиночок, акуратно склеїли і поставили на загальний огляд. І тут прибігає дівчинка і так щиро питає: “А хто захоче жити в такому будинку?” Про це ми направду не думали, що так добре зроблена хатинка комусь раптом не сподобається. Але дівчинка все швиденько пояснила: “Стіни мають бути синьо-червоні, а розмальовувати треба фломастерами!” Ну тепер все ок.

Завантажуєте, видруковуйте, розмальовуйте і будуйте свою яскраву вулицю.

нравки_на_вихідні    нравки_на_вихідні
нравки_на_вихідні    нравки_на_вихідні

нравки_на_вихідні

Але пам’ятайте, що на вихідних найкраще виходити з своїх домівок і бавитися на природі. Усім яскравих вихідних!!!