Музичні книжкові закладки

Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt стартував 13 липня, а Творчі Нравки й команда Nravo Kids вже за крок до повної готовності до триденної події для дітей — MozArtKids — велика музика маленькими серцями, чекаємо Вас з дітьми на святі!Для діток 3-7 років Творчі майстерки Nravo Kids будуть 20-21 липня з 13:00 до 14:30, а 22 липня — з 14:00 до 15:30 на площі Музейній,1 — на фестивальному майданчику біля Домініканського собору!Зараз побачите, які чудові музичні закладки будемо робити на майстерках, а для тих, хто з інших міст чи країн, даємо усі матеріали для друку та інструкції з виготовлення, щоб у книжках ваших діток була така краса.

блог Nravo Kids

Наш ведмедик Бубу з різними музичними інструментами та герої музичної казки “Пригоди Додо” — домовочки-музовички, яких придумала Наталя з ЦМР “Темпо”, прикрасять закладки і додадуть позитивних емоцій щоразу, коли дитина буде відкривати книгу.

блог Nravo Kids

Як робити основу закладки з квадратного листка, дивіться на відео. Рекомендуємо брати квадрати розміром від 10 на 10 до 13 на 13 см.Заготовки для друку із кольоровими героями тут. На одній закладці можете розмістити одного героя або скомбінувати музичний дует чи тріо.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Хто любить витинанки та рукоділля, можна не зволікаючи приступати:) Щоб бути в курсі новин, підписуйтеся на нашу сторінку в ФБ: Спільнота Nravo Kids. І бавтеся та читайте з дітьми якнайбільше! Це та-а-к класно:)