Дерев’яний пазлик

Сьогодні ділимося простенькою ідеєю саморобного пазлика з використанням дерев’яних паличок як основи. Схожі саморобки вже не раз потрапляли нам на очі в інтернеті, і щоразу ми дивувалися: “Це ж скільки морозив треба з’їсти, аби назбирати потрібну кількість паличок!”. І лише недавно з’ясувалося, що ці палички продаються цілими наборами у магазинах для творчості! Так що ми купили один і тут же його опробували…
Крім паличок треба мати зображення, яке буде на пазлику. Ми використали старі добрі Нравки, тваринки-половинки, що задумувалися, як найпростіший пазл для найменших. Якщо видрукувати їх удвічі меншими (по 4 тваринки на аркуш А4), то вийде висота звірят близько 10 см, або рівно 10 дерев’яних паличок!
Далі все просто: вирізаємо тваринку, приклеюємо її на палички (клей Pasco добре тримає), а тоді акуратно розрізаємо малюнок вздовж стиків паличок канцелярським ножем. Найпростіший варіант займає (з друком картинки включно) максимум 5 хвилин! :)

блог Nravo Kids

А в нас – трохи складніша версія. По-перше, ми розфарбували палички перш ніж клеїти зображення, а по-друге, зробили їх двосторонніми. Адже наші тваринки не прості, а з можливістю різних комбінацій голів та ніг! ( так само як у грі “Тваринки з третинки” з нашого додатка “Хто у горах?“).От і вийшло, складаєш пазлик і по кольору орієнтуєшся – де сторона з песиком (червоний фон), а де з баранчиком (помаранчевий). Або для забави комбінуєш частинки з різних тваринок в одну :)

Illustration
Illustration

І чим більше таких “наборів” двосторонніх картинок зробити, тим більше комбінацій можливо, і тим цікавіше буде гратися дітям – вже не Ну і наостанок, безперечна перевага такого пазлика – компактність та зручне зберігання! Згрібаєш палички в один жмут, ґумкою зчеплюєш і готово!І чим більше таких “наборів” двосторонніх картинок зробити, тим більше комбінацій можливо, і тим цікавіше буде гратися дітям – вже не тільки малюкам, а й старшим непосидам.

Illustration

п.с. Дописуємо цю ідею до списку зручних забавок, які можна брати з собою в дорогу. Хто не бачив, ось наш рейтинг 10 “мандрівних розваг” для діток від одного року до трьох – знову актуальний в передчутті довгих травневих вихідних та літніх канікул, що вже не за горами!