Пишемо листа до Миколая

Писати листи до Миколая – одна приємність. Команда Nravo Kids підготувала великий лист, де можна і писати, і малювати, і усіх рідних та усе приємне за рік пригадати. Тому ділимося з вами чудовим листом і бажаємо здійснення усіх ваших мрій! А щоб вони ставали реальністю, треба ще змалку багато мріяти, фантазувати, уявляти :) То ж наші листи стануть в пригоді багатьом діткам!Спочатку Миколаю цікаво дізнатися усе про того, хто пише листа. А для дітей це така гарна можливість відчути та зрозуміти себе, поділитися своїми думками, улюбленими речами, бажаннями :)

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Далі можна намалювати або написати про своїх близьких :) Наступний крок найприємніший – вибір гарних подарунків для себе і рідних. Завершальний етап – творимо світ разом з усіма, малюємо те, що дарує радість кожній людині. А ще – спонукаємо діток робити сюрпризи для інших :)

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

Усім гарного свята, затишку, добра і натхнення для створення свята. Діти запам’ятовують емоції й живуть з ними усе життя. Бажаємо усім ПОЗИТИВУ, РАДОСТІ, ЩАСТЯ і ЛЮБОВІ!