Блог команди Nravo Kids

Офіційний запуск бложика Nravo Kids

15.03.2015

Ура-ура! Офіційний блог команди Nravo Kids нарешті побачив світ! А значить усі цікавинки, які ми готуємо для своїх прихильників, будуть відтепер легко доступні в одному місці!

Здавалося б, навіщо команді розробників дитячих ігор займатися “блогописанням”? Працювали б собі потрохи, ігри клепали. Чесно кажучи, ми й самі не планували… 

Але виявилося, що по ходу справи, в процесі нашого знайомства з ринком, з маленькими користувачами та їх батьками, ми дізнаємося багато корисного, зустрічаємо шалено цікавих людей …і дуже хочемо тим всім ділитися з іншими!

За останні півроку у нашій Facebook Спільноті NravoKids вже було опубліковано стільки авторських дописів, що й порахувати важко. Ми беремо інтерв’ю; перекладаємо іншомовні статті та пишемо власні; робимо огляди онлайн забавок та регулярно підказуємо батькам ідеї, як весело та творчо проводити час з дітлахами. Ми віримо, що вся ця інформація є цінною для українських сімей, а тому хочемо, щоб ці записи не губилися в нетрях соцмереж, а мали повноцінну домівку, надійний та зручний в користуванні архів.

Тож дозвольте зробити невеличку екскурсію нашими рубриками та вже існуючими дописами, а також запросити вас підписуватися на RSS стрічку нашого блогу, аби не пропускати все найсвіжіше!

Отож, наші постійні рубрики:

презентація_блогу_онлайн-гід

Онлайн-гід – це максимально корисна рубрика для тих батьків, які лояльно ставляться до сучасних технологій та хочуть використовувати їх задля розвитку та навчання своїх дітей. Тут ми робимо огляди розвиваючих ігор та електронних книг (в першу чергу, українського виробництва), іншого медійного контенту; пишемо про можливості батьківського контролю на різних пристроях (читайте статті про: Android, iOS); навіть ділимося з вами висновками наших власних досліджень (наприклад, у доповіді про шкоду та користь IT дітям).

 

nravky

Нравки на вихідніце наш спосіб балансувати віртуальні ігри з іграми реальними. До кожної мобільної гри Nravo Kids ми також розробляємо творчі доповнення – Нравки. Це всеможливі матеріали для малювання, вирізання, клеєння, виготовлення листівок, тощо (більшість з них є безкоштовними, доступними для завантаження на нашому сайті). А у рубриці Нравки на вихідні ми ділимося нестандартними ідеями використання наших заготовок. Наприклад, читайте про травин-горіхоїдів, презентабельні каляки-маляки чи закохані листівки.

 

презентація_блогу_казки

Наші казки – ще один цікавий спосіб продовжити гру та ще більше урізноманітнити дитячі враженні від неї після того, як вимикається планшет. Уявіть, як цікаво, коли знайомі герої гри виявляються персонажами казки, коли дитина може дізнатися більше про те, як і де вони живуть! Автор казок – талановита Оксанка Ничипорук (координатор Спільноти Nravo Kids та наш незмінний звукорежисер) вже встигла написати чимало веселих та захоплюючих історій про персонажів гри “Хто у горах?” (як вони живуть, як зарядку роблять, як мандрують, як святкують, …), а також першу дебютну казочку про героїв поки що не випущеної гри “Всяка Музяка”.

 

Файні мами

Файні мами – підбірка наших власних інтерв’ю з різними цікавими мамами. За останні місяці ми вже встигли випустити рекордну кількість (більше 25!) таких розмов. Актриси та співачки, медики та музиканти, кулінари та письменниці, психологи та благочинники, художниці та педагоги, радіоведучі та тренери з плавання  – кого тільки не було у нашій рубриці! Кожна із цих жінок вражає своєю неповторною історією успіху, власною філософією материнства, секретами виховання щасливих дітей. А ще ми у всіх  Файних мам цікавимося їхнім ставленням до дитячих мобільних ігор, тож ви можете почути усі точки зору, усі “за” і “проти”!

Наші переклади

Наші переклади – різноманітні цікаві статті, перекладені нами на українську мову.
Намагаємося бути в курсі того, що відбувається у світі, моніторимо які публікації на тему мобільних ігор для дітей з’являються у авторитетних іншомовних виданнях та робимо цю інформацію доступною українському споживачеві. Хіба не цікаво знати, що пишуть в TheGuardian про шкоду та користь планшета? Або що думає визнаний дитячий психолог про сучасні технології? Або в чому особливості створення дитячих ігор, порівняно з дорослими?

 

Так що “не перемикайтеся”, слідкуйте за оновленнями нашого блогу, а ми, натомість, обіцяємо вам ЩЕ БАГАТО ЦІКАВОГО!