Осінні фантазії

Хто назбирав та насушив листя, каштанів, шишок та горішків, може створювати осінні Нравки:)
Аплікація з листяЗ пальчикової розмальовки виходить непогана заготовка для аплікації. Ми взяли ту, на якій курочка з курчам. Складаємо з листя пір’я в курки чи пух у курчати, траву заклеюємо також різними за формою та кольором листками. Додаємо кілька опадаючих осінніх ноток у повітрі… І ось вона – нова осіння картинка.

блог Nravo Kids

Можна навіть створити серію картинок з основою кольорової розмальовки – різні пори року.Або, якщо дозволяє форма зібраного листя, зробити курку та курчатко-індіанців :)
Їжачки на відпочинкуЯкщо є лушпайки з каштанів, можна з них зробити їжачків! З невеличких шматочків коричневого та чорного пластиліну формуємо тіло їжачка, очі та носика.Складаємо їжачка і кладемо листочок на голочку. Знизу стелимо величезний кленовий листок як основу і кілька дрібніших. Їжак вийшов як справжній! І дуже мило виглядає :)

блог Nravo Kids

Як тіло їжачка може бути і якийсь мініатюрний овоч чи фрукт. Головне, спостерігати за ним, бо такий їжачок довго не постоїть, на відміну від пластилінового. Але зараз їжачки на відпочинку і на купі листя їм добре.

Листівка-саморобка
Звичайний аркуш паперу можна оформити як осінню листівку. Це і дитині створювати радісно, і приємно комусь отримати таку красу. Згинаємо листок вдвоє. І всередині розграфлюємо поля для підпису.

блог Nravo Kids

На лицьовому боці малюємо стовбур дерева і галявину. Тепер наклеюємо на гілки невеличкі листочки. Починаємо від країв і так до середини деревця. Варто кілька листочків приклеїти у середині відкритки. Підписуйте, як вам подобається і бажати можна усього-усього найкращого, що тільки можна загадати.
Усім класних вихідних!