Пальчикові розмальовки – варіант з пластиліном

У першому випуску “Нравок”, який, до слова, орієнтований на наймолодших діток віком від одного року, є декілька т.зв. “пальчикових розмальовок“. Не знаємо, хто придумав такий тип розмальовок вперше, але ідея справді дуже вдала. Адже заповнити кольором лише окремі невеличкі області зображення значно легше, ніж замалювати олівцями, фарбами чи фломастерами цілий аркуш. Залежно від віку малюка, можна пропонувати йому різні способи оформлення пальчикової розмальовки. Від найпростішого – “поцяпкати” пальчиковими фарбами, до трохи складнішого – розмалювати олівцями чи фломастерами, і нарешті, варіант для ще старших – аплікація за допомогою пластиліну.
Ідея така – спільно з мамою, заклеїти білі кружальця розмальовки шматочками пластиліну. Мама може заготувати малюку невеличкі різнокольорові кульки з пластиліну, а дитина буде лише обирати правильний колір, і приплюскувати-приклеювати їх на акруш.

Illustration
Illustration

Так маємо три в одному: 1 – тренування маленьких пальчиків; 2 – вправа на засвоєння кольорів; 3 – оригінальна саморобка, яку можна спрезентувати бабусям-дідусям ;)

Illustration

До речі, можна підготувати і багаторазовий варіант такої вправи – просто заламінувати початкове зображення, щоб була можливість відчепити пластилін, і пізніше спробувати зробити аплікацію ще раз. Замість пластиліну можна також використовувати спеціальне дитяче нетоксичне “кольорове тісто”, чи саморобне солене тісто, забарвлене натуральними барвниками.
Одним словом, фантазуйте і творіть на здоров’я!
Всім гарних вихідних! :)

п.с. Вже традиційно, заохочуємо всіх ділитися своїми експериментами з використанням наших Нравок! Нам важливо знати, наскільки корисно те, що ми для Вас робимо!