Перший рік Nravo Kids. Підсумки

Сьогодні нашому проєкту виповнився один рік! Він пролетів дуже швидко, але за цей час ми багато чого встигли: дізнатися, навчитися, зробити, почути, виправити, спробувати ще. А ще більше – запланувати на майбутнє, бо сьогодні, як і рік тому, ентузіазм наш на висоті, і гріє відчуття, що ми робимо щось правильне і корисне.
У цій статті – короткі підсумки нашого першого року.НАСТРІЙ РОКУ:Дуже емоційний, максималістичний і грайливий
ДОСЯГНЕННЯ РОКУ:гра “Хто у горах?” трьома мовами, з двома доповненнями і 10,000+ завантажень на всіх платформах;благодійний проєкт “Світ Добра” спільно з Майкрософт Україна, що доніс інформацію про дитячі благочинні фонди до більш ніж 2 мільйонів людей;близько 2000 прихильників Nravo Kids у соцмережах (найактивніша частина – у Facebook);30+ аркушів безплатних Нравок в доповнення до гри “Хто у горах?”, а також інші авторські саморобки, що регулярно публікуються у рубриці “Нравки на вихідні“;понад 80 авторських дописів команди на різну тематику, що віднедавна зібрані на нашому блозі;участь команди у 5 (ІТ та бізнесових) конференціях в Україні та за її межами;організація або співорганізація ~10 заходів для дітей у Львові (тобто щось цікаве для маленьких львів’ян принаймні раз на 1-1.5 місяці!);більш як 10 онлайн-акцій та розіграшів для наших прихильників, з цілою армією в 300+ призерів.
ЗНАЙОМСТВО РОКУ:Їх так багато, що саме “знайомство” могло б бути офіційним словом першого року Nravo Kids. Львівські друзі та київські, онлайн і офлайн, бренди й просто файні мами, а ще багато-багато дітлахів!
ЛЮДИНА РОКУ:Збірний образ наших прихильників, а особливо тих, хто добровільно зголошується допомагати у той чи інший спосіб. Маленький Михайлик Бінас, чиїм голосом говорить “Хто у горах?” і його терпелива мама Іра; Стефця Олійник, яка нам дуже допомогла з задумом і реалізацією “Всяки Музяки” та музичних Нравок до неї; Аня Фомінова, що добровільно робить переклади всьго найцікавішого з англомовної преси; Надійка Лісоцька з рекламного агентства RE:, наша “нравка”, що вірить в цей друкований продукт ще більше ніж ми самі і зробила для здійснення нравко-мрії надзвичайно багато! А ще недавнє знайомство – Софія Яцків з “Веселих Гарбузенят“, з якою значно продуктивніше думається над новою грою, що навіть не має поки назви.
ПАРТНЕР РОКУ:Мабуть, найбільше пишаємося Майкрософтом Україна, з яким випустили благодійну гру “Світ Добра”, але не менше за цих дівчат, любимо і львівських партнерів, які допомагають, якщо не фінансово, то організаційно, інформаційно і морально!
ПІСНЯ РОКУ:“Жили у бабусі, два веселі гуууусі…” (коли ми вже нарешті випустимо “Всяка Музяка”, то і вас міцно на ту мелодію підсадимо).
ФРАЗА РОКУ:“Що у небі світить? СОНЦЕ!” :)
РОЗВАГА РОКУ:Майстер-класи з дітлахами! Ми намагалися підрахувати скільки діток встигло з нами потворити-повитворяти на всеможливих подіях та зібраннях, і вийшло близько 300 малюків! Немаленький такий гурт :)НАПІЙ РОКУ:Кава лате з “Глорії”, що через дорогу від офісу
ТВАРИНКА РОКУ:Точно баранець (а наступний рік обіцяє пройти під знаком ведмедя. А може лисички).
НЕСПОДІВАНКА РОКУ:Наш перший девелопер, улюблений Тарас Леськів, який вирішив переїхати до Польщі, і за чиїм вибухово-вперто-винахідливо-оптимістичним характером ми дуже скучаємо. …а з іншої сторони, вже й не уявляємо себе без Вальохи Гнатіва, який прийшов на місце Тараса.
РОЗЧАРУВАННЯ РОКУ:Ну дуууууже довгий процес “легалізації” та друку Нравок :) Але, сподіваємося, цей досвід допоможе нам уникнути аж таких великих затримок з новими наборами у майбутньому.
МРІЇ НА НАСТУПНИЙ РІК:Нарешті побачити опублікованою “Всяку Музяку”!“Нравки” (і не один набір, а хоча б два!) на полицях книжкових магазинівНова бомбезна гра для трішки старших дітей, над якою нам буде несамовито цікаво працюватиРозширення географії прихильників (завоювати світ!)Знайомство з іншими українськими розробниками дитячих ігор (крутяцький з’їзд усіх-усіх?)Мультик з нашими персонажами! (а що, таке намріялося!)Щось таке кльове, чого навіть уявити зараз важко (настільки воно буде несподівано-цікаве!) :)Побажайте нам, щоб усе намріяне-наплановане здійснилося! :) А ми обіцяємо і надалі робити свою роботу з душею і любов’ю до наших малят! :)

блог Nravo Kids

Основний склад команди:
Зліва направо внизу: Аня Чепіль, Наталя Табачин, Оксанка Ничипорук, Христя Слободян.
Зліва вгорі – Вітя Сторожук, справа – Володимир Гнатів.