Блог команди Nravo Kids

Пора бути радісним, навіщо чекати?

22.11.2017

Люди, які вивішують різдвяні та інші зимові прикраси завчасу, щасливіші від тих, хто зволікає. Так вважають психологи. Оригінал статті можете переглянути тут. З дитинства ми чекаємо, як все довкола – місто, дім – засвітиться святковими вогниками, і цей час – для найрідніших, для розслаблення і свого маленького чи великого дива, для вечері, колядування, тихих розмов чи гучних зустрічей, кількагодинних мультиків чи фільмів… Коли ми дістаємо прикраси раніше і “одягаємо” свій дім, то переносимо добру атмосферу дитячої безтурботності, як було до того, коли ми стали дорослими.

У сповненому стресу та тривоги світі людям хочеться поєднуватись з речами, які роблять їх щасливими, а різдвяні прикраси викликають ті сильні почуття дитинства.

Прикраси – це просто прив’язка або шлях до тієї давньої дитячої магічної емоції захоплення. Отже, чим раніше починається виготовлення таких різдвяних прикрас, тим тривалішими є відчуття хвилювання!

Можна прикрасити не тільки свій будинок всередині. В журналі “Психологія навколишнього середовища” опублікували дослідження про те, що прикрашання зовнішнього вигляду будинку робить людей більш дружніми.

Для деяких людей виготовлення різдвяних прикрас є способом повернути спогади про хороші часи з близькими, що померли. Або, можливо, дивлячись на різдвяну ялинку, хтось нагадує про те, що таке життя, коли вони все ще вірили в Святого Миколая, а люди старшого покоління – у Діда Мороза.

Для людей, дитинство яких припало на час у радянському союзі, бо ж у нас таки свої реалії, зимові свята – це добрий час створити собі щось особливе і додати того, чого, можливо, не було в їхньому дитинстві. Проживаючи це з дітьми, онуками, відчути магію і радість свята. Тому для нашого суспільства зимові свята – це час особливого зцілення любов’ю та радістю і родинного єднання. Чи ж не радісно, коли у бабусь та дідусів радісно горять очі, як у дитинстві? А з дітьми можна зробити власноруч цікаві прикраси у стилі вашого дому.

На завершення – підбірки ідей, як можна прикрасити свій дім до зимових свят:

  • 60 ідеї оформлення дитячої кімнати до Різдва – тут.
  • 57 варіантів прикрас на вікна – тут.
  • 65 ідей новорічних іграшок з паперу – тут.

Nravo Kids бажає усім приємного готування до свят і радісних емоцій під час зимових свят!