Мобільна гра "Всяка музяка"

ВСЯКА МУЗЯКА – українська музична гра-караоке для малюків та молодших дошкільнят (3-6 років). Відомі народні пісеньки для дітей зазвучали по-новому у виконанні Андрія Кузьменка та сучасному аранжуванні його команди. Кожна пісня-гра – це окремий маленький світ з харизматичними героями; безліччю цікавих анімацій; прихованих елементів, які треба відшукати; завдань, які необхідно виконати.

Зустрічайте:

● “Лисичка-сестричка” і вся родина лисів, їхня казкова домівка, цікаві заняття та кумедні розваги для кожного лісового персонажа!● Два веселі гусі”, що втекли від бабусі і влаштували власний хлопчачий сховок у лісі. Морозиво, машинки, петарди, музичні інструменти та чудернацькі пристрої – все що треба для дитячого щастя!● Історія дивовижно талановитих овочів з пісні “Ходить гарбуз по городу”, їх ріст від маленьких зерняток і до готового урожаю під наглядом мудрого господаря Гарбуза.

Особливості гри

● У кожній міні-грі – своя “Дошка досягнень” із завданнями, які треба виконати. ● Можливість заслужити додаткових героїв у пісні про Гарбуза, вирощуючи правильні набори овочів. Наочна демонстрація поступового росту рослин на грядці. Тренування логічного мислення та елементи лічби;● Інтуїтивний та зрозумілий інтерфейс, розрахований на дітей від 3 років;● Можливість обмежити час гри в меню “Батьківського контролю”.● Тренування дитячої уважності;Вивчення пісень на слух або ж спів у режимі караоке;

Грайте-співайте, ВСЯКУ МУЗЯКУ частіше вмикайте! ;)

Illustration