Мобільна гра "Світ добра"

Illustration

Гра, що вчить бути ДОБРИМ!

Складається з трьох частин:● Добрі Справи - розповіді про те, у який спосіб можна бути добрим та допомагати іншим;● Зимові Мрії - новорічно - різдв'яні історії про дітей, що мають особливі потреби і мрії;● Корисні Розвивайки - дві гри для розвитку дітей:● Лабіринт Мрій - доріжки до дитячих мрій, які гравець прокладає у лабіринті,● Добрі Історії - гра на асоціації та запам'ятовування про добрі історії для дітей.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

На простих прикладах видно, що для дитячого щастя потрібно не так вже й багато: достатньо трішки уваги, чуйності і навіть незначної матеріальної підтримки від добрих людей.

Ми обрали кілька благодійних організацій, що сприяють розвитку дітей з особливими потребами в Україні та забезпечують їх усім необхідним і включили у гру інформацію про те, як перерахувати кошти у ці фонди.

Кожен із вас може приєднатися до цієї благодійної ініціативи та зробити свій внесок у майбутнє наших дітей, у майбутнє Доброї України.

Illustration

Також заохочуємо батьків ознайомити своїх малюків із грою «Світ Добра», щоб вже змалку пояснити їм, що таке ДОБРО і благочинність, і що є скрутні ситуації, в яких люди повинні підтримувати один одного.

«Світ Добра» — спільна благодійна ініціатива компаній «Майкрософт Україна» та Nravo — міжнародного розробника та видавця мобільних ігор для дітей та дорослих.

Благодійні фонди та громадські організації, партнери ініціативи «Світ Добра»:
● Центр захисту дітей "Наші діти" допомагає дітям, молоді та сім'ям, що опинилися у кризових ситуаціях;● БФ «Крила надії» опікується адресною допомогою у лікуванні та соціально-психологічній підтримці онкохворих дітей та їх сімей;● ВБО «Даун Синдром» допомагає дітям з синдромом Дауна;● МБФ «Лікар.інфонд» опікується лікуванням дітей з особливими потребами;● МБО «Партнерство кожній дитині» підтримує дітей з кризових сімей та дітей-сиріт.