Прощавай, 2014! Щасливого всім НОВОГО 2015!

Напередодні Нового року команда Nravo Kids хоче, перш за все, ПОДЯКУВАТИ усім друзям, помічникам, учасникам нашої спільноти, бо без вас наш 2014 точно був би зовсім іншим.На днях, ми збиралися на підсумкову зустріч, прокручували в голові спогади про труднощі та досягнення цього року. Пригадували кумедні ситуації та приємні несподіванки, які підкидало життя. І, зрештою, зробили висновок, що НАМ ДУЖЕ ПОЩАСТИЛО. У тому, що є багато людей, які поділяють наші цінності, і що ми постійно відчуваємо їхню підтримку.

блог Nravo Kids

Наша команда зовсім невеличка. Насправді що може зробити п’ятеро чи шестеро людей?А, виявляється, ДУЖЕ БАГАТО! Коли поруч є:– досвічені колеги з Nravo завжди готові допомогти та проконсультувати;– наші діти – найкращі експерти з ігор і розвитку, наші маленькі натхненники!– десятки мам-добровольців – наші перші та найоб’єктивніші тестувальники та критики; добровольці бета-тестери;– позаштатні члени команди, волонтери, кожен з яких робить свій невеликий, але важливий вклад у цю справу;– компанії-партнери, що допомагають нам рухатися вперед інформаційно, фінансово, організаційно;– учасники наших акцій, майстер-класів, мамозустрічей, які щедро діляться з нами позитивними флюїдами й своєю симпатією;– всі, хто слідкує за нами у соцмережах і поширює інформацію про нас далі…
ДЯКУЄМО ВАМ, ЩО ВИ Є! :)ДЯКУЄМО, ЗА НАШУ СПІЛЬНУ ПРАЦЮ! :)
Звісно, ми не здійснили у 2014 році все, чого б хотілося, але, віримо, що проєкт Nravo Kids зробив впевнений ПЕРШИЙ КРОК у правильному напрямку.ОБІЦЯЄМО так само натхненно працювати й в році 2015, і ДУЖЕ РОЗРАХОВУЄМО НА ВАШУ ДРУЖБУ І ПІДТРИМКУ й надалі!ЩАСЛИВОГО ВСІМ 2015 РОКУ! Ура! :)