Блог команди Nravo Kids

Творчі Нравки: випуск перший «Карпатські канікули» з лайфхаками

6.04.2017

«Що таке Творчі Нравки?» — буває запитували після першого випуску «Карпатські канікули». Що ж воно таке? Не книжка, не альбом, а якийсь загадковий набір. Ми й самі досить довго шукали форму для творчих наборів. Папка — зручно для зберігання і можна не обмежуватися лише одним форматом. В першому наборі є три десятки різнопланових заготовок для картинок, аплікацій, листівок з героями ігор Nravo Kids. Хто бажає купити, заходьте в магазинчик.

«Дивись, тут лисичка-сестричка!»— часто на наших майстерках говорять діти. Або розповідають, де бачили цього баранця, автобус чи ведмедя. У кожного— свій улюбленець. Але як же добре, що діти захоплюються героями українських ігор, казок, пісень.

Назву «Творчі Нравки» ми придумали для окреслення розвиткових матеріалів для дітей, з якими вони можуть творити цікаві речі. Перші роки  найкращий час для досліджень і спроб різних інструментів, матеріалів. Перший лайфхак усім батькам: дозволяйте дитині працювати з Нравками за «власною» інструкцією. Виходить не менш цікаво, а головне малюк пройде творчий шлях по-своєму:)

Відео з розповіддю Христі та дитячим нравкуванням це наша з вами бесіда:) Для нас Творчі Нравки — цілий процес задумок та їх реалізації для того, щоб діти мали якісні корисні заняття. Це історія творення продукту з віртуальних героїв у реальний світ, де діти можуть бачити, торкнутися і створити своїми руками щось гарне. Творчі Нравки  час і простір для маленьких творців.

Творчі Нравки це сучасний погляд на рідних нам героїв, їхнє середовище. Кольори, стиль, персонажі до вподоби як і дітям, так і професійним художникам.

В наборі є різні завдання. Можна протестувати, що дитині найбільше подобається. Другий лайфхак: з усіх виробів можна зробити гарну колекцію подарунків для рідних. Бабусям-дідусям або друзям, хресним так приємно отримувати власноруч зроблені подарунки від діток. Ще з першого набору Нравок вдома вийде ціла художня виставка.

Що є в наборі знайдете тут. А на завершення хочеться поділитися добре відомим, але таким дієвим лайфхаком: хваліть дітей і розділяйте їхні захоплення. Наші майстерки діти відвідують переважно з батьками. Коли мама чи тато просто спостерігають і поглядом, словом чи усмішкою підбадьорюють малого творця, це стає класною пригодою для всіх учасників нравкування.

Творчі Нравки — зроблено з любов’ю до наших талановитих діток.