УКР
Де б ви не проводили відпустку з дітьми, це якраз гарний час для пошуку нових ігор. Ідеї, про що можна говорити і як проводити час в дорозі, на відпочинку чи просто у вільну хвильку від супекласних батьків, які поділилися з Наталкою Табачин у коментарях під постом у Фейсбуці. Гарно мати друзів, у яких така класна фантазія і бажання ділитися своїми улюбленими іграми. До того ж це ігри, які за плечима не носити — просто бери і бався!
❤️ Гра “Що влазить у банку?”
Інструкція: вибираєте об’єм банки і по черзі називаєте предмети, які можна в неї помістити. Виграє той, в кого невичерпна фантазія!
❤️ Гра “Out of the box”
Інструкція: вибираєте предмет і називаєте по черзі максимально багато різних способів використання, окрім звичного. Розвиває уяву. Переможець — у кого найбільше ідей.
❤️ Гра “Додавання на швидкість”
Інструкція: додаєте, наприклад, цифри номера машини, що попереду або вже заготовані приклади. Хто перший, той виграв!
❤️ Гра “Слова-іменники”
Інструкція: хтось каже перше слово, далі кожне наступне має починатися на останню букву попереднього. Гру можна ускладнювати і робити цікавішою для різного віку! Наприклад, обмеживши тематику слів до “літо”, “тварини”, “країни”, “фільми”, “міста”, “географія”, “фрукти” і т.д.
❤️ Гра “Перекажи казку”
Інструкція: берете сюжет казки, яку всі знають, і переказуєте від різних дієвих осіб. Як би звучала казка “Колобок”, якби її розказувала лисичка, бабуся, зайчик? Яке було б продовження?
❤️ Гра “Римування”
Інструкція: вибираєте слово і підбираєте ті, які з ним римуються. Можна й цілі рядки римувати, придумувати скоромовки чи хайку (трирядкові неримовані вірші)
❤️ Гра “Поясни все на П”
Інструкція: загадуєте комусь слово, і він має всім його пояснити словами, які починаються тільки з літери “П”. Виявляється, що слів на П дуже багато
❤️ Гра “Українські та англійські слова”
Інструкція: хтось називає слово, і всі намагаються якнайшвидше перекласти.
❤️ Гра “Загадки про мандрівку”
Інструкція: кожен по черзі загадує щось про спільну подорож, яку ви проводите, пригадуєте цікаві моменти кількох попередніх днів або куди збираєтеся поїхати і “таким чином ще краще закарбовуються гарні спогади”.
❤️ Гра “Придумування історій”
Інструкція: Ще можна історії складати. По реченню кожен :)
❤️ Гра “ЧуВаЧі на цифри”
Інструкція: по черзі з дитиною загадуєте число від 1 до 10, якщо граєте удвох або до 20, якщо троє гравців. Наприклад, вибираєте число “8”. Тоді одночасно вигукуєте: “Один, два, три, СТРІЛЯЙ!”, — і кожен показує на одній руці довільну кількість пальців. Ваше завдання — щоб сумарна кількість пальців, які показали ви та дитина, була рівно “8”. Продовжуєте “стріляти” знову і знову, аж поки не “влучите”.”
❤️ Гра “Вгадай, хто це?”
Інструкція: загадуєте когось зі знайомих. І відгадуєте за асоціаціями. Якби ця людина була твариною, то якою? Якби ця людина була грою, то якою? Якби була порою року, то якою? і т.п., поки не відгадають.
❤️ Гра “Хто назвав цю машину?”
Інструкція: вибираєте машину, яка попереду, дивитеся на її марку, до прикладу “Sudaru” і кожен висуває версії, звідки така назва. Коли всі висловили свої версії, знаходите в інтернеті й зачитуєте вголос історію виникнення назви. Виграє той, чия версія була найближчою до правди.
❤️ Гра “Один дельфін”
Інструкція: перший гравець каже “один дельфін”, наступний має повторити вислів попереднього і назвати більшу на 1 цифру з будь-яким словом: “один дельфін, два автобуси” і т.д. Можна доходити до 20.
❤️ Гра “Ги-ги”
Інструкція: Перший каже: “Ги”, другий: “Ги-Ги” і так нарощуєте кількість “Ги” до 8. А тоді у зворотньому порядку. Під час гри, зазвичай, усі сміються.
Усім веселих та активних відпусток!!!