Трійка осінніх Нравок: горіх, аплікація та листівка

Ура! Вже почалися вихідні :) Можна зробити собі приємне та організувати Нравкову майстерню.Заготовані з осені листя та шкаралупи горішків стануть гарним доповненням до завантажених з сайту розвиткових матеріалів.Ось кілька варіантів, які осінні Нравки ви можете собі зробити разом із дітками.
Горіх-подаруйкоУ шкаралупу зі звичайного волоського горіха кладемо трошки вати. Всередину можна покласти сюрприз – перстень, кулончик, дрібну прикрасу. Накриваємо другою половинкою і перев’язуємо стрічкою чи товстою ниткою.

блог Nravo Kids

Швидко і приносить приємність. Ну будь-кому захочеться усміхнутися від такого подарунка. Це ж справжній горіх-подаруйко :)

Нравкові аплікації-малювалки
Беремо Нравки-пальчикові розмальовки. Окремі кружечки заклеюємо листям осіннім. А інші – замальовуємо фарбами.

блог Nravo Kids

Є можливість комбінувати, вигадувати свої узори та способи зробити картинку цілісною.

блог Nravo Kids

Листівка – осінній краєвидСкладаємо удвоє листок паперу (білий або кольоровий). Вирізаємо овал на одній з частин. На іншій частині листка малюємо олівцями осіннє небо, краєвид. Далі з листя доповнюємо картинку – лісок осінній, пташеня…

блог Nravo Kids

І даруємо власну листівочку тому, кому хочемо подарувати трішки уваги й власний витвір. До речі, така листівка дуже гарна, якщо її просто ставити як картинку.

блог Nravo Kids