Відеопроект “З любов’ю до дітей” – корисні мультики українською!

блог Nravo Kids

Сьогодні розповімо про проєкт, команда якого, судячи зі всього, повністю розділяє наші цінності. Вони, як і ми, намагаються створювати корисні медіапродукти для розвитку малюків, і роблять це, як і Nravo Kids, з великою любов’ю до українських діток :)Усім батькам дошкільняток рекомендуємо побувати на їхньому сайті та ютуб-каналі й познайомитися з творчістю наших колег.Тут ви знайдете мультики та відеоуроки на всеможливі теми:– Абетка, кольори, форми, лічба– Знайомство з тваринами, рослинами, природою у формі цікавих віршованих загадок– Просто гарні українські вірші, авторські казки для найменших– Коротенькі мультики
А ще є відеоуроки для дитячої творчості:– Ліпка з пластиліну, саморобки з різних матеріалів, кулінарія і багато іншого.Все озвучено гарною українською мовою, більшість матеріалу – у віршованій формі. До того ж всі ці матеріали доступні абсолютно безплатно!
Одним словом, наша симпатія і подяка хлопцям та дівчатам з команди “З любов’ю до дітей”. Ви робите вкрай потрібну і хорошу справу! Нехай вам усе вдається, а українські дітки вчаться із легкістю та задоволенням! :)