ВСЯКА МУЗЯКА: Огляд найцікавішого-найкориснішого

Вже десять днів нова гра від Nravo Kids “Всяка Музяка” доступна для завантаження на Android пристрої, та все менше часу залишається до офіційного її запуску під iOS та Windows Phone. Аби ще більше “підігріти” очікування, ми вирішили пробігтися по найцікавіших з нашого погляду “штучках” нової гри.Тож далі – наш рейтинг 5-ки корисностей та цікавостей “Всяка Музяка”, з нетерпінням чекаємо на ваші коментарі, які з них справді найцікавіші на наш погляд!

1. Можливість співати в режимі “караоке”

блог Nravo Kids

2. Пошук прихованих героїв та місій

Від початку задум гри крутився навколо того, щоб заохотити діток співати українські пісеньки. У “Всяка Музяка” можна або слухати пісеньки разом з вокалом (у неперевершеній фірмовій подачі Кузьми та його команди), або ввімкнути режим “караоке” – у цьому разі звучить лише фонова мелодія, а ви з малечею можете співати, підглядаючи слова пісні в текстовій стрічці.

блог Nravo Kids

Усі три пісеньки “Всяки Музяки” (а це: “Лисичка-сестричка”, “Два веселі гусі” та “Ходить гарбуз по городу”) мають різне наповнення, і навіть дещо різну механіку гри. У перших двох пісеньках суть забавки – в дослідженні “території”, знайомства зі всіма персонажами та пошуці різних місць та можливостей, захованих на сцені.

блог Nravo Kids

Клацнувши на Зірку в правому куті екрана, можна відкрити цілу “Дошку досягнень” з графічними підказками ЩО треба шукати у кожній пісеньці:

блог Nravo Kids
блог Nravo Kids

3. Вирощування кумедних овочів на грядці в Гарбуза

Третя пісенька “Ходить гарбуз по городу” має дещо складнішу логіку, і вимагає більше концентрації та усвідомлених дій :)На грядці огрядного Гарбуза можна вирощувати усі овочі, про яких йдеться в пісні.

блог Nravo Kids

Кожен з них проходить різні фази від маленької насінинки, крихітного овочика, овоча-підлітка і до повністю дозрілого дорослого “дядька” чи “тітки”. Прикольно те, що кожен овоч, у кожному з трьох станів є анімованим, і витворяє різні цікаві штучки. Хтось – грає на музичних інструментах, хтось грається одне з одним, хтось слухає музику…

блог Nravo Kids

Пригадуємо, з яким задоволенням ми досліджували усі ці мініісторії (банальних, здавалося б) овочів, коли вперше побачили творіння нашого талановитого художника-аніматора Віті Сторожука… Сподіваємося, вам також сподобається… ;)

4. Спеціальні “місії” Гарбуза та бонусні персонажі

Крім того, що у пісні про Гарбуза треба дбайливо доглядати за овочами на грядці, по ходу справи можна виконувати спеціальні “місії”, завдання, які дає помаранчевий господар ферми на своїй “Дошці місій” :)

блог Nravo Kids

За кожен набір з чотирьох овочів, які він “замовив” на своїй дошці, можна отримати зірку, а за певну кількість таких зірок – відкрити “бонусного” героя, що з’явиться на сцені поруч з грядкою.

блог Nravo Kids

“Найсерйозніший” герой – сам Ведмідь (звір, що виграв конкурс і став обличчям гри “Всяка Музяка”!) вимагає неабиякої терпеливості, бо “коштує” аж 10 star, а це рівнозначно 40(!) вирощеним овочам! Цікаво, у який рекордний час зможуть виконати це складне завдання маленькі пальчики та голівки ваших дошкільняток? :)

5. Засинання гри через заданий час

Традиційна для Nravo Kids функціональність – можливість обмежити час гри у налаштуваннях “Батьківського контролю”. Задаєте інтервал від 5 хвилин до години, і коли час спливає, Ведмедик іде спати, і гра припиняється.

блог Nravo Kids

Тож навіть, якщо дитина дууууже сильно захопиться забавкою, буде можливість перемкнути її увагу на щось інше, поки Ведмідь дивиться сни…

блог Nravo Kids

На сьогодні все! Дуже чекаємо на перші відгуки про гру від Android-користувачів (і тут, а ще краще – на Google Play, адже це автоматично допомагає поширювати інформацію про наш витвір!), і обіцяємо не дуже баритися з iOS та Windows Phone!