Блог команди Nravo Kids

З Новим Роком, велика спільното Nravo Kids!

29.12.2017

Вітаємо з прийдешніми зимовими святами! Нехай новий рік принесе усім багато добра у всіх його вимірах та на усіх рівнях! Стильний пес із гри “Хто у горах?” нехай дарує Вам удачу і добрий настрій, а наша команда бажає радості, щастя і здоров’я кожній сім’ї та родині! 

Цього року ми продовжували створювати розвиваючі продукти для дітей і презентували окремий напрямок для дорослих — Nravo Parents. Дякуємо усім нашим спікерам та активним учасникам, які дають поштовх шукати спеціалістів та говорити на теми, які зачіпають сучасних батьків.

Вийшов четвертий випуск Творчих Нравок “Паперове містечко”. І цьогоріч жоден місяць не минув без майстерок від Nravo Kids із Творчими Нравками:) Дякуємо усім за відгуки, замовлення і те, що цінуєте і підтримуєте створення українського продукту! Окрема подяка людям, які придумують, малюють, друкують Творчі Нравки!!!

Дитячі розвиваючі ігри Nravo Kids нарощують величезну спільноту діток, які люблять українські пісні, вміють користуватись гаджетами і починають своє знайомство із технологіями з нашими рідними героями, мотивами, сюжетами… Знаєте, тут справа зовсім не у якихось кількостях чи змаганнях. Просто через багато років якісь дорослі люди, згадуючи своє дитинство, матимуть щось рідне, спільне, українське:) Це ігри, книги, яких за останні роки стає все більше.

З Новим роком, люди! Попереду багато цікавого, будемо творити разом із Вами нові дитячі та дорослі розвивайки!

З любов’ю,

 ваша команда Nravo Kids!