Започатковуємо огляди українських ігор

Нумо ділитися приємними знахідками! Розповідати одне одному про всі класні українські ігри, електронні книжки, все, що може бути корисним нашим малюкам. Впевнені: такий обмін інформацією буде на користь всім! Любимо своїх “конкурентів” (а насправді – партнерів) за те, що нам з ними “по дорозі”, і ми разом втілюємо в життя суперважливе завдання “робити щось кльове для своїх дітей”! :)

Отож, перша порція наших улюбленців:

Illustration
Illustration

Ця чудова гра вже давно назбирала цілу армію шанувальників! І це цілком заслужено! Мишенятко Круть вчить літери і слова, знайомить малюків з різними тваринами та предметами, розмовляє красивою українською мовою. Абсолютний MUST HAVE на планшеті дошкільнят. Доступна як для iPhone/iPad, так і Android.

Illustration
Illustration

Балакаюча Абетка від Jutiful (безплатно українською)

Шкода, ця програма доступна лише на iPhone/iPad, сподіваємося, рано чи пізно з’явиться ще й Android версія. Фантастично красива пластилінова абетка. Кумедні анімації та персонажі розважають малюка, поки він в природний спосіб вивчає літери та цілі слова, вчиться писати власне ім’я, запам’ятовує веселу пісеньку про абетку.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Заохочуємо всіх рекомендувати гарні ігри українського виробництва в коментарях, і ми обов’язково включимо їх у наступні випуски‪ Онлайн-гіда