Блог команди Nravo Kids

СВЯТО: З Всесвітнім Днем батька!

15.06.2018
СВЯТО: З Всесвітнім Днем батька!

Вітання усім татусям!!! Будьте щасливими і отримуйте якнайбільше задоволення від батьківства! Нехай ваші сім’ї процвітають, рідні підтримують, а діти тішать та звеселяють усмішками, обіймами і враженнями. Досягайте своїх цілей та мрій і кайфуйте від життя :) Бо Ви гордість і опора для усіх!

День Матері — тепла і добра усім!

12.05.2018
День Матері — тепла і добра усім!

Кожну маму на світі хочеться обійняти і сказати, яка ж вона чарівна, красива, прекрасна! Усім матерям бажаємо щастя і любові, сімейного затишку і благодаті! Бо щасливі мами роблять щасливими дітей, чоловіків, людей. Вітаймо їх сьогодні, наших мам, і бережімо завжди, кожного дня!

В ТОП-15 березневих ігор на appPicker “Who’s in the Mountains?” – друга!

2.03.2018
В ТОП-15 березневих ігор на appPicker “Who’s in the Mountains?” – друга!

Не тільки наші україномовні ігри отримують найкращі відгуки :) “Who’s in the Mountains?” посіла друге місце у ТОП безкоштовних ігор березня на ресурсі appPicker. І все це завдяки відгукам гравців!!! Ось так порадували нас сьогодні з appPicker. А ми ділимося далі, щоб доброго настрою в людей ставало більше:)

ФАЙНІ МАМИ: Розмова з Христиною Содоморою

1.03.2018
ФАЙНІ МАМИ: Розмова з Христиною Содоморою

З Файною Мамою Христиною Содоморою говорили години дві. Мама двох хлопчиків та засновниця сервісу дитячих книжкових подарунків «Жукі-Букі» поділилася досвідом запуску власної справи. А ще ми наговорились про цікаві книги та заняття з дітьми — те, що згодиться усім батькам. Христина — книжковий експерт та майстер слова — богослов, редактор християнського журналу “Кана”, дописувач у […]

Якби наші мобільні ігри могли говорити

5.02.2018
Якби наші мобільні ігри могли говорити

Ми будуємо здогади, теорії, прогнозуємо, а потім, з часом, отримуємо відповіді. У випадку ігор Nravo Kids говорять цифри — скільки людей завантажили, поставили рейтинг, залишили відгук, з якого регіону користувачі… І це не стільки про самі ігри, як про користування українською в побуті або те, наскільки сучасні діти мають доступ до мобільних пристроїв та якісних […]

ФАЙНІ ТАТИ: Розмова з Тарасом Тимчаком

23.01.2018
ФАЙНІ ТАТИ: Розмова з Тарасом Тимчаком

У сім’ї Тараса Тимчака росте двоє дітей, а в його Школі джур на “Козацькій слободі” навчаються помічники козаків — джури. Тарас є учасником групи військово-історичної реконструкції, що займається реєстровим козацтвом 17 століття. Як Файний Тато, Тарас навчає хлопців козацьких звичаїв, уміє пошити історичний козацький одяг та проводить зустрічі із дітьми в садочках, школах.

З Новим Роком, велика спільното Nravo Kids!

29.12.2017
З Новим Роком, велика спільното Nravo Kids!

Вітаємо з прийдешніми зимовими святами! Нехай новий рік принесе усім багато добра у всіх його вимірах та на усіх рівнях! Стильний пес із гри “Хто у горах?” нехай дарує Вам удачу і добрий настрій, а наша команда бажає радості, щастя і здоров’я кожній сім’ї та родині! 

ФАЙНІ МАМИ: Розмова із Зоряною Богдан

28.12.2017
ФАЙНІ МАМИ: Розмова із Зоряною Богдан

Мама чотирьох хлопчиків,  мама, яка поєднує роботу та виховання дітей, мама, яка багато подорожує з сім’єю, мама, яка ділиться своїми секретами виховання, майстерності все встигати і водночас отримувати насолоду від життя :) Наша героїня — Зоряна Богдан! Завершальна розмова з Файною Мамою в цьому році — надзвичайно надихаюча!

НРАВКИ НА ВИХІДНІ: Автобусні фішки для Паперового містечка

24.11.2017
НРАВКИ НА ВИХІДНІ: Автобусні фішки для Паперового містечка

Екстренний випуск публікації про автобуси-фішки для випуску Творчих Нравок “Паперове містечко”. Якщо у вас затяті гравці нашої настільної гри із правилами дорожнього руху, то, виявляється , що під час гри можуть загубитися автобуси, якими їздять по карті. Взагалі-то там можна і маленькими машинками кататися, але є принципові діти, яким хочеться фішку-автобус. На прохання активної мами […]

Пора бути радісним, навіщо чекати?

22.11.2017
Пора бути радісним, навіщо чекати?

Люди, які вивішують різдвяні та інші зимові прикраси завчасу, щасливіші від тих, хто зволікає. Так вважають психологи. Оригінал статті можете переглянути тут. З дитинства ми чекаємо, як все довкола – місто, дім – засвітиться святковими вогниками, і цей час – для найрідніших, для розслаблення і свого маленького чи великого дива, для вечері, колядування, тихих розмов […]